Показати повідомлення окремо

Область відвідав французький дипломат

14.07.2009, 12:29   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У п’ятницю, 10 липня, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Попович зустрівся із першим секретарем Посольства Франції в Україні Гійомом Наржоле. Також на зустрічі були присутні начальник головного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму облдержадміністрації Ернест Нусер, представник МЗС в Ужгороді Галина Гороховська.

Як повідомив французький дипломат, основна мета його робочого візиту в область – питання розвитку регіону в соціально-економічній, політичній, суспільно-громадській та інших сферах.

Передусім сторони говорили про специфіку краю, його історію, багатонаціональний склад. Також на зустрічі наголошувалося, що в області на всіх рівнях між виконавчою і представницькими гілками влади налагоджено толерантні, ділові взаємини.

Відтак перейшли на тему економічного стану області. В умовах, коли великі підприємства з іноземними інвестиціями, що працюють в області, скоротили об’єм виробництва, виживати допомагає середній і малий бізнес, – констатував Михайло Попович. Тому влада приділяє йому повсякденну увагу. Присутні говорили про розвиток соціальної сфери, зокрема будівництво, реконструкцію навчальних та медичних закладів, протипаводковий захист області, транскордонне співробітництво.

Особливо пана Наржоле зацікавила рекреаційно-туристична галузь, інвестиційні можливості нашого краю.

До речі, у рамках дводенного робочого візиту Гійом Наржоле планує зустрітися із представниками політичних сил, громадських організацій, засобами масової інформації, національних меншин.