PDA

Перегляд повної версії : ВОЛЕЙБОЛ. СК "Ужгородський" проведе дві зустрічі з хмельницьким "Новатором"


News
16.01.2010, 15:01
Сьогодні та завтра СК «Ужгородський» зустрічатиметься у Хмельницьку з теперішнім лідером чемпіонату України серед команд вищої ліги - місцевим «Новатором».

У господарів зараз в активі 36 очок і вони на 5 пунктів випереджають чернігівський «Буревісник», який посідає 2-ге місце в турнірній таблиці. Третім слідує харківський «Локомотив» (28), за ним - «Фаворит» (25). Лише на очко відстає від лубнівчан СК «Ужгородський» (24), проте в ужгородців у запасі пропущена гра з «Юракадемією» (Харків).
Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com начальник ужгородської команди Володимир Панков, усі хлопці здорові й налаштовані дати бій лідеру. Після 10-денного тренувального збору в складі молодіжної збірної України, що проходив у Харкові, повернулись до клубу Андрій Місевра та Віталій Щитков. Проте колективу потрібен ще один чистий ліберо. Сподіваємось, що в міру своїх можливостей зіграє основний - Павло Ремезов.
Після повернення з Хмельницького, 23-24 січня СК «Ужгородський» прийматиме вдома МВК «Одеса», який сьогодні на 7 місці в турнірі.

Источник: UA-REPORTER.COM (http://www.ua-reporter.com)