PDA

Перегляд повної версії : Проїзд по дорозі Липча - Нижнє Селище забезпечено по тимчасові схемі


News
20.03.2009, 06:40
На дорозі Липча – Нижнє Селище, що на Хустщині, де у грудні минулого року стався зсув ґрунту, тривають роботи з ліквідації його наслідків.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Віктор Лукеча, на сьогодні, після повторного зсуву, що стався нещодавно, проїзд транспорту забезпечено – по тимчасовій схемі. Простими ремонтними роботами тут не обійтися: ця ділянка дороги потрапила в зону активних зсувних процесів, земля постійно рухається. Тому, аби повністю ліквідувати наслідки зсуву, необхідно провести геологічну розвідку, розробити проектно-кошторисну документацію. А це потребує значних коштів, які мають надійти з державного бюджету.

Дорога Липча – Нижнє Селище належить до шляхів загального користування місцевого значення і є на балансі Служби автомобільних доріг в Закарпатській області.

До слова, в області таких ділянок, де транспортним артеріям загрожують зсувні процеси, – близько півтора десятка. Як наприклад, біля Ділового – на ділянці дороги державного значення Мукачево – Рогатин.


Источник: Закарпатська обладміністрація (http://www.carpathia.gov.ua)