PDA

Перегляд повної версії : Сьогодні останній день техогляду, завтра "шара" закінчиться


News
15.01.2010, 13:42
Інспектори почнуть пильно стежити за наявністю новенького талона ТО. Кожному, хто до цього часу не встиг оновити техогляд, загрожує чималий штраф від 340 до 425 гривень (залежно від визнання своєї провини водієм, матеріального стану та іншого).

Варто недбайливому шоферу знову потрапити на очі даїшникові без талона, доведеться попрощатися з правами на строк від 3 до 6 місяців.

Мало того, якщо суд знайде подібну провину дуже великою, за подібне порушення водій може загриміти і за грати на 5-10 діб. Машину на весь цей час «замкнуть» на штрафмайданчику.

«Ми і так дали достатньо часу, щоб водії змогли пройти ТО», - говорять у прес-службі департаменту ДАІ України. Охоронці порядку на дорогах не карали водіїв, які не встигли отримати новий талон, незважаючи на те, що термін проходження техогляду закінчився ще 15 грудня. Хоча штрафи і не виписували, інспектора все одно перевіряли водіїв і вилучали у них прострочені талони, оскільки за статистикою, досить багато автовласників за станом на 15 грудня ще не встигли пройти ТО.

Відтепер, неслухняним водіям доведеться заплатити й штраф і віддати прострочений талон.
При цьому ДАІ звалюють провину за несвоєчасне проходження огляду на безвідповідальність водіїв, а ті у всіх бідах звинувачують сам департамент.

«У всьому винні даішники, адже влітку нам повідомили, мовляв, проходження техогляду розтягується на півтора року, - скаржиться водій Геннадій. - Потім це рішення скасували. А так як більшість водіїв своїми тачками займаються саме влітку, планове ТО в багатьох просто провисло. Може, за подібні витівки потрібно оштрафувати керівництво ДАІ, а не самих водіїв? ».

Порушень під час проходження ТО допущено не було, стверджують у ДАІ, адже за цим пильно стежить спеціальна група контролю. Станцій техобслуговування, що працюють по шість днів на тиждень, в Україні цілком достатньо для того, щоб водії змогли своєчасно пройти ТО. Крім того, у 60% таких місць можна одночасно пройти як перевірку техстану автомобіля, так і сам техогляд і не платити додаткові 39 гривень.

Источник: UA-REPORTER.COM (http://www.ua-reporter.com)Перевод: Закарпатский Форум /Уж Форум/ (http://www.uzhforum.com)