PDA

Перегляд повної версії : 13.01.2010 УМВС України в Закарпатській області


News
13.01.2010, 12:16
РУШНИЦЯ НА ГОРИЩІ, РЕВОЛЬВЕР В КИШЕНІ
Міліція продовжує вилучати з незаконного обігу зброю. Так, свалявські правоохоронці затримали 64-річного мешканця с.Нелiпино, в кишенi куртки якого знайшли штик-нiж з механiзмом крiплення до вогнепальної зброї.
Берегівські міліціонери затримали бiля автовокзалу 25-річного місцевого молодика, який носив при собі кастет.
Виноградівські міліціонери під час перевiрки пасажирів автомобіля ВАЗ-2109 виявили в одного з них незареєстрований револьвер для стрільби гумовими набоями з пятьма патронами в барабанi.
У селі Павлово Свалявського району в ходi обшуку помешкання місцевого 34-річного мешканця міліціонери вилучили незареєстровану мисливську рушницю та 7 патронiв до неї.
57-річний житель міжгірського села Рекiти зберігав на горищі під сіном обрiз мисливської рушницi.
А 47-річний житель тячівського села Усть-Чорна ховав вдома карабiн системи "Маузер" калiбру 7,62 мм. Сам господар запевнив міліціонерів, що зброю він буцімто знайшов у лісі.

ЗЛОДІЇ ОБІКРАЛИ ХАТУ
57-річний житель Мукачева повідомив у міліцію про те, що з його будинку невiдома особа шляхом взлому вхiдних дверей викрала чоловiчий перстень та 7000 гривень. Злодіїв розшукують.

“КАЙФУ” НЕ БУДЕ...
У перші дні нового року міліціонери затримали кількох любителів “курнути”. Так, мукачівські дільничні міліціонери затримали обідньої пори бiля будинку на вул.Гоголя в Мукачеві за скоєння адмiнправопорушення 40-річного ранiше судимого місцевого мешканця, у якого пiд час особистого огляду в кишенi куртки знайшли марихуану вагою 16,5 грамів.
Вночі того ж дня на вулиці Петрова в Мукачево за скоєння адмiнправопорушення був затриманий 26-річний хлопець, теж ранiше судимий. У цього в кишенi куртки знайшли 14 грамів марихуани. Ще 26 грамів “травки” вилучили іршавські стражі порядку від 58-річного жителя села Довге.

МАШИНА “ДІСТАЛА НОГИ”...
В міське управління міліції звернувся із заявою 26-річний ужгородець. Заявник поскаржився, що ще наприкінці минулого року він залишив на ремонт в одному з гаражних кооперативів міста свій автомобіль ГАЗ-2402, який хтось украв. Обставини справи з'ясовуються.
А у Виноградівський райвідділ міліції звернувся із заявою 49-річний місцевий мешканець. Чоловік залишив на ніч на вулиці свого “Жигуля”, а вранці виявив, що з машини хтось злив 30 лiтрiв бензину.

КІНО ПРО “ТОТО”...
Берегівські міліціонери затримали на вокзалі міста 38-річну жительку Мукачева та 20-річного ужгородця, котрі збували диски формату ДВД, що мiстять ознаки порнографiї та культу насильства. 13 дисків вилучено.

ЩЕ ОДНЕ САМОГУБСТВО
У Тячівський райвідділ міліції надiйшло повiдомлення від сiльського голови села Тарасiвка про те, що в будинку виявлено труп 37-річного мешканця села, який покiнчив життя самогубствов через повiшення. Ознак насильницької смертi не виявлено.


Источник: УМВС України в Закарпатській області (http://www.zak-umvs.gov.ua)