PDA

Перегляд повної версії : Оргкомітет активізовує підготовку конференції.


News
13.01.2010, 09:43
Під головуванням заступника голови Закарпатської обласної ради Василя Брензовича відбулося засідання обласного організаційного комітету з підготовки міжнародної конференції «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи», проведення якої під патронатом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Президента України та Кабінету Міністрів України намічено на 22-24 квітня 2010 року в м. Ужгороді.
На засіданні обговорено завдання обласних установ та відомств щодо підготовки конференції, зокрема виготовлення фотовиставок та відеофільму з проблематики конференції, друкованої та рекламної продукції, інформаційного та транспортного забезпечення її учасників тощо.
Визначено конкретні доручення щодо реалізації плану заходів з підготовки та проведення зазначеної конференції, затверджених віце-прем’єр-міністром України Г.М.Немирею.
Протягом січня головою обласної ради М.М.Кічковським спільно з іншими членами оргкомітету буде проведено ряд організаційних заходів з метою активізації підготовки конференції.

Источник: Закарпатська Обласна Рада (http://www.zak-rada.gov.ua)