PDA

Перегляд повної версії : Володимир Кличко у 2010 році запланував три поєдинки


News
12.01.2010, 12:40
У 2010 році молодший з братів Кличків запланував три поєдинки, один з яких може відбутися у США.

"З нетерпінням чекаю свого повернення на ринг. Після минулого року, цього року я обов'язково хочу провести три поєдинки. Еді Чемберс - це мій колишній спаринг-партнер, і відтоді він став значно кращим. Я його не недооцінюватиму.

Він провів дуже хороший бій проти Олександра Дмитренка, який ще вищий за мене. Поза сумнівом, мене чекає непростий поєдинок", - сказав Кличко.

Старший брат Володимира чемпіон WBC у суперважкій вазі Віталій Кличко здобув у 2009 році три перемоги, і зараз Володимир хоче "наздогнати" брата.

"Минулого року Віталій був активніший за мене, і тепер мені необхідно наздогнати його. Я відчуваю себе чудово, травма не залишила ніяких неприємних наслідків", - додав він.

Кличко-молодший не виключив, що один або два його поєдинки можуть відбутися у США, проте для цього необхідний інтерес американських телеканалів.

"Зараз я планую проведення поєдинків у Європі, проте я сподіваюся, що один мій бій цього року відбудеться у США, а, може, і два. Залишається сподіватися, що знайдеться телекомпанія, яка виявить цікавість і допоможе моєму бою у США відбутися", - розповів чемпіон з боксу.

Зазначимо, що наразі Володимир відпочиває у своєму будинку у Флориді, і планує повернутися до Європи 25 січня та почати підготовку до поєдинку проти Чемберса.

Источник: Чемпіон (http://www.champion.com.ua)