PDA

Перегляд повної версії : МВФ допоможе Україні заплатити за газ


News
31.12.2009, 13:34
Міжнародний валютний фонд дав згоду на прохання Кабміну знизити на $2 млрд критерії оцінки стану української економіки, передбачені на кінець грудня.

Про це йдеться заяві представника МВФ в Україні Макса Альєра.

"30 грудня виконавча рада МВФ схвалила прохання уряду України змінити критерії оцінки показників Міжнародних мережних резервів (NIR), зазначених у чинній угоді стенд-бай, і знизити на $2 млрд рівень NIR, передбачений на кінець грудня", - наголошується в заяві.

Представник МВФ в Україні пояснює, що "цей важливий крок дозволить Україні використовувати існуючі резерви для вчасного здійснення зовнішніх виплат (включаючи плату за газ) в рамках програми співпраці України з фондом".

"Це не вимагає нових виплат з боку МВФ", - заявляє Альєр, підкреслюючи, що "місія фонду в Україні продовжує працювати протягом всіх святковий днів".

"МВФ продовжує вести переговори з формування такого бюджету України на 2010 рік, який дозволить українській економіці стати на шлях стійкого зростання, і особливо, щоб найбільш уразливі групи населення були захищені", - наголошується в заяві.

Крім того, угода з владою України про бюджет 2010, підкріплена широкою політичною підтримкою, створить основу для відновлення виплат за програмою МВФ для цієї країни, підкреслює Альєр.

Источник: Українська правда (http://www.pravda.com.ua)