PDA

Перегляд повної версії : Збережімо УжНУ!


vasja
17.08.2011, 00:59
У зв'язку з реорганізацією вузів Закарпаття керівництво країни має на меті повністю ЛІКВІДУВАТИ єдиний національний університет області - Ужгородський національний університет! На базі УжНУ, ЗакДУ, МДУ та Закарпатського художнього інституту планують створити новий освітній заклад - Закарпатський національний університет.
Усіх, кому небайдужа доля найстрарішого закладу області, в якому навчалися наші батьки, просимо приєднатися до цієї групи. Подальші новини щодо долі УжНУ будуть повідомлені у цій групі.

*** Попередньо відомо, що у середу відбудуться збори студентів та трудового колективу УжНУ на економічному факультеті УжНУ. Час буде повідомлено завтра.

Невідомо, хто завтра нам викладатиме, студентами якого вузу ми будемо і скільки завтра вартуватимуть наші дипломи!

Студенти, батьки, викладачі та всі, хто має будь-яке відношення до Ужгородського національного університу, будь-ласка, не спіть, приєднуйтеся, вносьте свої пропозиції, будьте активними! Адже наші діти і наші предки не пробачать нам, якщо ми втратимо найпотужніший виш нашого краю.
Студенти, УжНУ створювали для нас і ми не дамо його знищити! "Ми не бидло і не козли", і нам є за що боротися, адже завтра ми могли б мати диплом про вищу освіту Ужгородського національного університету, який визнаний в Україні та, за даними наукометричної бази даних Scopus, входить в десятку кращих вишів України.

Ми вступали в УжНУ! І ми мусимо закінчити саме його! Інакше, як кажуть в народі, ми і гроша ламаного не коштуєм!

Офіціальна група: http://vkontakte.ru/club29452119

Нижче звернення до президента..

fan
17.08.2011, 09:43
Правильно зроблять, якщо розженуть старих ужнівських пердунів. А тобі Вася скільки вони платять?

Гість
17.08.2011, 13:10
Ні ну університетів і так багато розплодилося, думаю що об'єднання це правильно, головне щоб не перестаралися :). Новина доречі була http://www.uzhforum.com/showthread.php?t=29523 до топ-500 світу навіть не потрапили і думаю це через дроблення, немає чіткої позиції, кожен хоче бути ректором в своєму універі.

Ромчик
17.08.2011, 16:50
Згоден що універи вже давно треба було об'єднати і не тільки по Закарпаттю а й по всій Україні, ДУУУже багато різних низькоакредитованих ВУЗів. Який сенс від них?

МВС
22.08.2011, 11:41
Правильно зроблять, якщо розженуть старих ужнівських пердунів. А тобі Вася скільки вони платять?
Дуже "глибока" думка ..... могли би і подумати, що також розженуть і молодих співробітників, і декретних, і ще багато категорій працюючих, які після "реорганізації" джалеко не всі матимуть роботу в новоствореному виші, на відміну, до речі, від "старих ужнівських пердунів", більшість з яких будуть і далі мати роботу .....

МВС
22.08.2011, 11:44
Згоден що універи вже давно треба було об'єднати і не тільки по Закарпаттю а й по всій Україні, ДУУУже багато різних низькоакредитованих ВУЗів. Який сенс від них?
Цілком правильно ..... лише, навіщо починати обєднання із акредитованих по вищій категорії вишів, які ніколи не жалілися на прийом заяв абітурієнтів?!! Відразу далеко видно професіалізм наших чиновників від освіти!:)

vasja
22.08.2011, 21:58
не платать, я там вчусь ... да i вступав в нацiональний унiвер.. а теперь його понизять :(

fan краще мати старих "откормлених" вовкiв, чим молодих i голодних..

fan
23.08.2011, 09:43
Негодують ті хто при кориті. А простим студентам це піде тільки на користь. УжНУ самий задрипаний державний університет на Україні. Можна розігнати всіх порослих мохом старих воняків і спалати 99% бібліотеки. Це піде тільки на користь.