PDA

Перегляд повної версії : Енергія вичерпалась при зустрічі з законодавством


News
21.07.2009, 09:40
На сьогоднішній день поширеними стали випадки порушень встановленого порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного контролю. Так, на митний пост "Вилок" Виноградівської митниці заїхав легковий автомобіль "Mercedes" під керуванням гр.Угорщини.
Перетинаючи український кордон, 28-річний хлопець обрав спрощену форму проходження митного контролю – “зелений” коридор. Однак під час огляду особистих речей та автомобіля митники виявили 408 пляшок енергетичного напою, які знаходилися у вантажному відділенні та на задньому сидінні салону автівки.

Згідно з чинним законодавством, перевозити таку кількість товару через зону спрощеного контролю заборонено, то ж енергетичний напій вилучено і складено протокол про порушення митних правил.

Варто нагадати, що громадяни можуть ввозити на митну територію України продукти харчування для власного споживання в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі у кількості не більше ніж одна упаковка, або загальною масою, яка не перевищує двох кілограмів кожного найменування на одну особу.

Крім того, всі митні пости зони діяльності Виноградівської митниці обладнані інформаційними стендами про митні правила та відомості для громадян, необхідні для визначення ними можливості проходження митного контролю за спрощеним порядком („зеленим” коридором) або з обов’язковим письмовим декларуванням („червоним” коридором).

Пам’ятайте, митні правила – єдині для всіх!

Источник: Прес-служба Державної митної служби України (http://www.dmsu.customs.gov.ua)