PDA

Перегляд повної версії : Закарпаття: «Зелений базар» в Ужгороді за декілька годин можуть демонтувати?


News
09.06.2009, 10:16
Ринок, що розташований по вулиці Фединця в обласному центрі, фактично, продовжує працювати у нормальному режимі. Уже зранку на ринку зібралася виконавча служба Міністерства юстиції України, представники міської Ради та міліція. Підігнано і демонтажний кран.

Фактично всі підприємці вийшли на роботу — не працюють лише кілька павільйонів.

Нагадаємо, що виконком Ужгородської міськради ухвалив рішення про закриття ринку на виконання рішення Господарського суду Закарпатської області від 26 грудня 2006 року, у відповідності до ЗУ Про місцеве самоврядування та постанови Кабміну, рішення Ужгородської міської ради від 12.09.06, а також рішення міськради про генплан міста.

У відповідь підприємці, а їх згідно з договорами на території ринку на сьогодні працює 260, вказують 5000 зібраних підписів ужгородців за його існування. Також вони впевнені, що втягнуті у велику грошову аферу, і переконані в своїй правоті, посилаючись також на наявність у них документів на оренду землі до кінця 2007 року.

На базарі заборонили відкривати павільйони, і пропонували підприємцям добровільно дати дозвіл на перенесення павільйонів на нове місце, в іншому випадку їх вивезення буде примусовим.

Источник: ZakarpatPost.net (http://www.zakarpatpost.net)

МВС
09.06.2009, 15:50
Якщо мерія взялась силою виселити "зелений базар", то зробить це (бо інакше би не бралась). Питання в іншому - чи прийде хвалена чистота території, яку було задекларовано? Тому що до тепер в плані підтримки чистоти комунальне господарство мерії та міська санепідемстанції фактично самоусунулись (бо легше про щось жалітись, ніж робити).
Такщо будемо оптимістами - незабаром будемо мати чистий старий центр міста!