PDA

Перегляд повної версії : Операція "Оновлений проспект-2" або "Автостоянка імені Ратушняка next?" триває!

МВС
04.06.2009, 17:32
Операція "Оновлений проспект-2" або "Автостоянка імені Ратушняка next?" триває!

Вже більше місяця тривають підготовчі роботи на проспекті Свободи перед магазином "Ювілейний": верхній грунтовий шар зняли (випадково зачепивши стовбури окремих сакур) - виробнича перерва на кілька днів, змайстрували пішоходний перехід (де двом коляскам обминутись ніяк - а гуляли з дітьми тут донедавна часто) щоб люди звикали рухатись в обхід по-під домами - виробнича перерва на кілька днів, відгородили намічену ділянку для цілей відомих самому Ратушняку (бо про свої плани він його карманна преса мовчать якби до рота води набрали - хоч би якісь замітки в газетах чи рекламні біг-борди або хоча би референдум в крайньому разі для знання громадської думки був би організований). І знову виробнича перерва на кілька днів.

Наступною стадією логічно стане зведення невідомого обєкту або (у що не хочеться вірити) вирізка сакур - гордості Ужгорода! - які мали необережність вирости на місці такому зручному для автостоянки.

Може хтось володіє достовірною інформацією про майбутнє проспекту або має свої міркування? - дайте знати на форумі чи в пресі (цей заклик стосується і пана Ратушняка)!

І ще мене дуже цікавить питання - чи понесе хтось із тих, хто давав наказ (чи спонукав дати наказ), відповідальність за вирубку та ймовірно майбутню вирубку на проспекті цінних, занесених в Червону книгу, порід дерев (які до початку робіт не сохли і не хворіли).

P.S. Сьогодні вранці перехожі здивовано спостерігали проломану деревяну огорожу - дії і спосіб не підтримую категорична - але з розпачем душі від бизвиходдя у діяльності мера, якому ніхто і ніщо не указ, бо він Ратушняк - солідарний на усі 100.

vasja
17.08.2009, 19:06
Просто стараються при владі загарбати все більше..
Про народ ніхто даже й думати не збирається, а якщо попробуєш щось довести, то до всіх плюсіх опинишся винним, навіть якщо ніякої причетності не маеш. Тому більшість мовчить закриваючи на все очі, та сподівається на краще життя.

Загальна моя думка: При владі зараз ті люди які жили в СССР, і вони в основному стараються жити за старими правилами, а коли їм скажаше європейський стандарт, то вони розводять руками крича, "який стандарт ?! Подивись що навколо !".

Хоча це "Навколо" створюють самі.
Думаю більшість мене зрозуміла.

МВС
20.08.2009, 16:17
Хто з ужгродців на форумі? Відгукніться! Чи в нашому місті нема нічого цікавого?

vasja
24.08.2009, 12:53
Я з Ужгорода :)

Малой
24.08.2009, 13:08
Щось небагато...